1. Dopełnieniem tajemnicy zmartwychwstania Chrystusa jest Jego wniebowstąpienie, a więc powrót do Ojca. Jezus odchodzi, zostawiając jednak obietnicę ciągłej obecności wśród nas w mocy Ducha Świętego.

2. Skorzystajmy z zaproszenia do wzięcia udziału w nabożeństwach majowych sprawowanych codziennie o godzinie 17.30. Pobożność maryjna jest nam niezwykle bliska, ale przecież także to, co bliskie, wymaga ciągłej pielęgnacji.

3. Dzisiaj (w niedzielę 13 maja) rozpoczynamy tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie o godz. 17.00. Podczas tego nabożeństwa przezywać będziemy Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. prof. Władysława Majkowskiego. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy osiedla Zagródce. Wszystkich zapraszamy, mężczyzn, kobiety, młodzież w strojach regionalnych do niesienia figury Matki Bożej.

4. W poniedziałek świętego Macieja Apostoła

5. W środę św. Andrzeja Boboli. O godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

6. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo majowe i Msza św. wspólna za zmarłych

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. Trwają prace przy budowie drogi na cmentarz, czekamy tez na decyzje dotyczącą budowy kaplicy pogrzebowej. Składkę podczas wszystkich Mszy świętych w przyszłą niedzielę przeznaczymy na te inwestycje. Bardzo proszę wszystkich o włączenie się w to dzieło, według możliwości. Można także składać w kopertach na tacę lub w kancelarii czy też w zakrystii.

9. Dziękujemy rodzicom dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii świętej za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Potok

 

411612
Dzisiaj: 33
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,421