O godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe i o 16.00 Msza św.

Obejmijmy modlitwą dzieci, które dziś przyjmują po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii świętej

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 i bezpośrednio po nim Msza św. w niedziele nabożeństwo o godz. 15.30

We wtorek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji. Ks. Arcybiskup Metropolita zaprasza na procesję ku czci tego Świętego Patrona z Wawelu na Skałkę w przyszłą niedzielę

W środę o godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MBNP następnie Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o 17.30 nabożeństwo majowe i Msza św. wspólna za zmarłych

W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne „dni krzyżowe”). Zapraszamy na modlitwę, bo trzeba nam prosić Pana o dobre urodzaje, o zachowanie od klęsk żywiołowych. W tych dniach odprawimy procesję wokół kościoła o 6.15 rano, a następnie Msza święta

W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii świętej na Mszy św. o godz. 11.00. Spowiedź dla tych dzieci będzie w piątek od godz. 16.30

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie o godz. 17.00. Na tym nabożeństwie będziemy przeżywali Jubileusz 50-lecia kapłaństwa naszego Rodaka, ks. prof. Władysława Majkowskiego. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy z Zagródca. Pozostałe Msze święte o zwykłej porze. Już dziś zapraszamy wszystkich.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień taką ofiarę złożyli rodzice dzieci, które obchodzą rocznicę Komunii

 

406474
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,882