Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg uczynił nas przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Dziękujmy Bogu za ten dar. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się okres Bożego Narodzenia. W polskiej tradycji kolędowanie trwa do drugiego lutego.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom za liczny i piękny udział w  wczorajszym Orszaku Trzech Króli. Dziękujemy za wasze świadectwo wiary w Chrystusa. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia: Strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa, scholii „Jedność” i orkiestrze „Echo Gór” za oprawę muzyczną, „Paradnym Gosposiom” za przygotowanie dla uczestników ciepłego posiłku, nauczycielom, młodzieży i dzieciom za zaangażowanie w organizację orszaku.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 rozesłanie „Kolędników Misyjnych”, kilka grup kolędników uda się do domów naszej parafii, z góry dziękujemy za życzliwe przyjęcie.

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania z klas ósmych w środę o godzinie 17.00

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Stożki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli: Zapotocze i Zagroda.

W przyszłą niedzielę z racji drugiej niedzieli miesiąca składka na cele inwestycyjne naszej parafii.

W przyszłą niedziele nasza orkiestra „Echo Gór” udaje się na kolędowanie do Matki Bożej na Jasną Górę. Jest możliwość towarzyszenia jej w tym kolędowaniu. Zapisy chętnych do środy wieczorem w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt uzależniony jest od ilości chętnych. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu koło cmentarza. Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy parafian.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.

Pogrzeb śp. Stanisława Łabuza w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 14.30. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

411628
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,437