1. Dziękujemy mieszkańcom Zagródca za przygotowanie ostatniego nabożeństwa fatimskiego i ofiarę na cele inwestycyjne. We wrześniu prosimy o przygotowanie tego nabożeństwa przez mieszkańców osiedli Cieże i Bolisęgi. 
 1. Serdecznie dziękujmy parafianom za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii. Bóg Zapłać. 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Jakubiaki i Żądły za ofiarę na sprzątanie kościoła, na przyszły tydzień ofiarę złożyli organizatorzy tegorocznych Dożynek. 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań 
 1. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych 
 1. W środę i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. 
 1. W sobotę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, o godz. 18.00 Msza św. w Kaplicy u „Lacha” (w kościele nie będzie Mszy św. o godz. 18.00) 
 1. W przyszła niedziele o godzinie 11.00 odbędzie się Msza św. dziękczynna za zebrane plony i wszelkie dobro otrzymane od Pana Boga. Tegoroczne Dożynki przygotowują mieszkańcy osiedli Widzisze, Jedrzkowce, Daniele, Pod Grobla i Dwór. 
 1. W najbliższą sobotę odbędzie się pielgrzymka Ruchu Światło-Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w niej młodzież oazową. 
 1. Dzisiaj do puszek przed kościołem naszymi ofiarami możemy wesprzeć 6 letniego Olka, który choruje na jałowy zanik kości udowej. Choroba została wykryta w zeszłym roku i postępuje. Środki są potrzebne na rehabilitacje, leczenie oraz pomocny sprzęt ortopedyczny. Za wszelkie datki i okazaną pomoc rodzice serdecznie dziękują.  
 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i życzliwości ze strony najbliższych

  W tym tygodniu patronują nam:
 • poniedziałek (21.08) – św. Pius X, papież
 • wtorek (22.08) – Najświętsza Maria Panna Królowa
 • czwartek (24.08) – św. Bartłomiej Apostoł
 • sobota (26.08) – Matka Boża Częstochowska

Ogłoszenie Kierownika Biura Powiatowego
Agencji Restrukturyzacji 
i Modernizacji Rolnictwa w Limanowej

Rolnicy wnioskujący o przyznanie płatności bezpośrednich w roku 2023 mają możliwość uzyskania płatności ryczałtowej dla małych gospodarstw – dotyczy rolników posiadających nie więcej niż 5 ha użytków rolnych.

Żądanie przyznania płatności dla małych gospodarstw można składać w okresie od 1 do 31 sierpnia 2023r. przez aplikację eWNIOSEK jako zmiana do wniosku.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie ARiMR, jak również można uzyskać informacje osobiście lub telefonicznie, w biurze powiatowym w Limanowej lub w Ośrodku Doradztwa Rolniczego również w Limanowej.

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878