1. Dzisiaj o godz. 11.00 Dożynki, dziękczynienie za plony i wszelkie dobro otrzymane od Pana Boga. Mieszkańcy osiedli Widzisze, Jedrzkowce, Daniele, Pod Groblą i Dwór, przygotowali dzisiejsze uroczystości, za co im dziękujemy. Po Mszy świętej krótki program na placu przed plebanią 
 1. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. 
 1. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta za zmarłych wypominanych w naszej parafii. 
 1. W środy i piątki adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. 
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. 
 1. W pierwszy piątek miesiąca możemy skorzystać z sakramentu pojednania rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.00, jest to także spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego, zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty.
  Na Zagródcu spowiedź we czwartek o godz. 16.00.
  Zachęcamy aby w tym dniu uczcić Najświętsze Serce Pana Jezusa. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 uczcimy Niepokalane Serce Maryi. 
 1. Dziękujemy organizatorom Dożynek za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Łopuszne – reszta. 
 1. W tym roku ze względu na termin Diecezjalnej pielgrzymki Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej w kaplicy na Zagródcu będziemy przezywać w niedzielę10 września 
 1. Jak wcześniej było to sygnalizowane w dniach od 1 do 6 października tego roku, w naszej parafii będziemy przeżywać misje święte, które poprowadzi o. Zdzisław Płuska SCJ ze Zgromadzenia Księży Sercanów. Ich celem jest umocnienie i odnowienie naszej wiary. Od dziś rozpoczniemy modlitwę przygotowującą naszą parafie do dobrego przeżycia misji parafialnych, o tę modlitwę proszę każdego z Was, szczególnie proszę Róże Różańcowe o gorącą modlitwę w tej intencji.

  Misje to przede wszystkim czas wielkiej łaski Boga, która pomoże nam naprawić i odbudować w nas i wokół nas to, co zostało zniszczone przez grzech, co zostało zaniedbane przez obojętność lub duchowe lenistwo.
  Więcej informacji i plan misji podamy w późniejszym terminie. 
 1. Rodzice chorego Olka bardzo serdecznie dziękują za wsparcie finansowe jakie otrzymali od naszej wspólnoty parafialnej w zeszłą niedzielę w wysokości 7 258 zł i 20 euro. 
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej 
 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i życzliwości ze strony najbliższych 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • poniedziałek (28.08) – św. Augustyn, biskup i doktor Kościoła
 • wtorek (29.08) – Jan Chrzcieciel, męczennik (dzień męczeństwa)

  W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Rozalię Łabuz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

393244
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,243