1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30

  2. Dziś w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 11.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Od poniedziałku do czwartku procesje podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. We czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i podziękowanie dzieciom sypiącym kwiaty i chłopcom, którzy dzwonili na dzwonkach i wszystkim dzieciom

  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30, kiedy to ponowimy oddanie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  5. We wtorek 13 czerwca o godz. 18.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie, o którego przygotowanie prosimy osiedla Gawrony, Krupy, Dyzmy, Górnie, Kalety, Ksiki, Woźniaki

  6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kotarby i Chowańce za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Miasto

  7. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze, policji, straży, orkiestrze, niosącym baldachim, świece, dzieciom rzucającym kwiaty i dzwoniącym, dzieciom pierwszokomunijnym, służbie liturgicznej, panom organiście i kościelnemu, tym, którzy ozdobili domy i wszystkim uczestnikom procesji. Niech Pan obecny w Eucharystii wszystkim błogosławi

  8. W najbliższą sobotę 17 czerwca zapraszamy WSZYSTKICH na Piknik Parafialny i Dzień Otwartej Remizy. Rozpoczniemy Mszą święta w kościele o godz. 10.00 w intencji wszystkich ofiarodawców/sponsorów przy budowie naszej kaplicy, oraz za zmarłych budowniczych, szczególnie s.p. + Czesława Stożka. Od godz. 11.00 wiele atrakcji przy Szkole Podstawowej nr 1.m.i. występy naszych orkiestr, scholii Jedność, Zespołu Podhalanie z Ludźmierza, , pokazy strażackie, konkursy i wiele pyszności. Zakończenie o godz. 18.00. Przeżyjmy ten dzień jak jedna rodzina parafialna i kasińczańska

  9. Zbliża się uroczystość odpustowa, a później Msza święta na cmentarzu. Zgodnie z tradycja prosimy osiedla Łabuzy, Seusy, Potok o wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii i cmentarza

  10. Od dzisiaj będzie dostępny (obok prasy) kwartalnik MAGAZYN Niedziela, w którym będą poruszane tematy historyczne, szczególnie z zakresu Historii Kościoła w naszej ojczyźnie i nie tylko. Warto sięgnąć do tego pisma, by mieć zdrowy pogląd na różne tematy, szczególnie z historii

399651
Dzisiaj: 36
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,809