1. W piątek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

2. W sobotę, 24 czerwca, uroczystość św. Jana Chrzciciela.

3. Codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe (niedziela o godz. 15.30)

5. Dziękujemy za ofiary inwestycje (kostka wokół kościoła) złożone w ubiegłą niedzielę

6. Msze święte dziękczynne na zakończenie roku szkolnego będą odprawione w piątek 23 czerwca o godz. 8.00: Szkoła Podstawowa nr 1 w kościele , Szkoła Podstawowa nr 2 na sali gimnastycznej. Szkoła nr 3 w kaplicy na Zagródcu. . Dyrektorzy i Rady Rodziców zapraszają uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców na te Msze św. dziękczynne

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Gawrony, Krupy, Dyzmy, Górnie, Kalety, Ksiki, Woźniaki za przygotowanie ostatniego Nabożeństwa Fatimskiego i ofiarę 1500 zł. na inwestycje, w lipcu prosimy o przygotowanie osiedla: Gocołki, Pyrze, Czarnoty, Kulówka

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Misato ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o przygotowanie kościoła prosimy mieszkańców osiedli Gawrony, Krupy, Dyzmy

9. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali wczorajszy Piknik Parafialny i Dzion Otwarty Remizy. Poświęcili wiele czasu, sił, umiejętności, aby wszystko się udało. Dziękujemy wszystkim Sponsorom i dobrodziejom.

10. Są jeszcze wolne miejsca w Niepublicznym Przedszkolu „Bajkowy Świat” w Kasince Małej. Zainteresowani rodzice proszeni są o zgłoszenie się do przedszkola (budynek znajduje się nad sklepem LEWIATAN) w celu po0brania i wypełnienia deklaracji. Przedszkole czynne od 7.00 do 17.00

 

393242
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,241