Po południu o godz. 15.30 Nieszpory a następnie o 16.00 Msza św.

W poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

We wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W środę – o godz. 17/00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.

W piątek – o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych.

Od jutra Msze święte w dni powszednie będą według dawnego porządku – poniedziałek, wtorek i czwartek tylko rano o godz. 6.30 i 7.00 (Intencje przyjęte na godz. 18.00 będą odprawione o godz. 7.00), w środę, piątek i sobotę o godz. 6.30 i 17.00.

Dzisiaj przed kościołem są zbierane dobrowolne ofiary dla chorego 9 letniego Mateusza, który urodził się jako wcześniak, w drugim roku życia przestał reagować na świat zewnętrzny. Szansą na poprawę jego funkcjonowania jest przeszczep komórek macierzystych. Zabieg przekracza możliwości finansowe rodziców, dlatego proszą o pomoc ludzi dobrej woli.

W przyszła niedzielę początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu o 15.30 uroczyste Nieszpory na zakończenie adoracji. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Reszta Zadworza za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Świątkówka i Podświątkówka.

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878