Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe a następnie o 16.00 Msza św.

Dziś początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu o 15.30 uroczyste Nieszpory na zakończenie adoracji i o 16.00 Msza św. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą.

Zapraszamy Parafian, aby w miarę możliwości w tych godzinach przyszli do kościoła na chwilę adoracji, skupienia i wyciszenia się przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Szczególnie zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe do modlitwy i adoracji.

W środę Popielec i rozpoczęcie Wielkiego Postu. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i dodatkowo o 19.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie popiołu i posypanie głów na znak pokuty. W środę popielcową obowiązuje post ścisły. Składka w tym dniu na jałmużnę postną.

W piątek – po Mszy świętej rano Droga Krzyżowana odprawiana przez samych parafia, a po południu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, następnie Msza św. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych.

W przyszłą niedzielę – po sumie Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza św.

Dziś rozpoczynamy Nowennę Modlitw za naszą Ojczyznę przed świętem 100-lecia odzyskania niepodległości. Będziemy się modlić w tej intencji w niedziele po 11-tym każdego miesiąca.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Światkówka i Podświątkówka za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Pod Górą, Grochale, Łabuzy.

 

411625
Dzisiaj: 46
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,434