Po południu o godz. 15.30 Nieszpory a następnie o 16.00 Msza św.

W środę – wspomnienie świętego Jana Bosko. O godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.

W czwartek – święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.

W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, składka w tym dniu przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Jest to także I piątek miesiąca. Spowiedź święta rano od godz. 6.00 po południu od 16.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci klas III odnowią przyrzeczenia chrzcielne (proszę przyjść ze świecami), po Mszy św. spotkanie

W piątek Msza święta o godz. 17.00 za wszystkich zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

W I sobotę miesiąca Msza święta dodatkowa o godz. 7.00, po niej odmówimy Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo takie będzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca

W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane dobrowolne ofiary dla chorego 9 letniego Mateusza, który urodził się jako wcześniak, w drugim roku życia przestał reagować na świat zewnętrzny. Szansą na poprawę jego funkcjonowania jest przeszczep komórek macierzystych. Zabieg przekracza możliwości finansowe rodziców, dlatego proszą o pomoc ludzi dobrej woli.

Przy wejściu na cmentarz został umieszczony zniczomat, gdzie można kupić wkłady do zniczy. Umieściła go firma zewnętrzna (z naszej parafii), po uzgodnieniu z parafią.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Nawary, Koło Poczty, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Reszta Zadworza

393250
Dzisiaj: 133
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,249