Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe, a o godz. 16.00 Msza święta

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 16.00, Po Mszy św. o godz. 10.00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy w kierunku Górnej Wsi. Jak prosiliśmy w ubiegłą niedzielę, prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do udział wszystkich Parafian, dzieci w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia, orkiestrę, strażaków, wszystkie asysty. Procesje w Oktawie Bożego Ciała  będą codziennie podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Bardzo prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych. Zachowajmy odpowiedni dystans podczas procesji.

W najbliższą sobotę piesza pielgrzymka Sursum Corda z Zakopanego do Ludźmierza. Jest jeszcze parę miejsc w busie. Zapisy w zakrystii.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Świątkówka i Podświątkówka za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Pod Górą, Grochale, Łabuzy

Dzisiaj  po Mszach świętych przed kościołem można  złożyć dobrowolną ofiarę dla 3 letniego Ignasia z Tokarni, który urodził się z wrodzoną wadą serca pod postacią krytycznego zwężenia zastawki aortalnej z upośledzeniem lewej komory. Lekarze z Bostonu w USA podjęli się przeprowadzić operację ratującą życie dziecka. Dziękuję za otwarte serca

Jutro zakończenie nabożeństw majowych. Od wtorku nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30, w niedziele o 15.30

W pierwszy piątek czerwca Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i po nabożeństwie o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 i po południu od 17.00. Będzie także spowiedź w środę przed Bożym Ciałem, rano od 6.00, po południu od 17.00

W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. + Zofia Niedośpiał Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...

393250
Dzisiaj: 133
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,249