1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30

3. Dziś w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 11.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Od poniedziałku do czwartku procesje podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. We czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i podziękowanie dzieciom sypiącym kwiaty i chłopcom, którzy dzwonili na dzwonkach i wszystkim dzieciom

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30, kiedy to ponowimy oddanie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

6. Prasę katolicką można nabyć w nowym miejscu za środkowymi ławkami, tam też jest skarbonka na należność za gazety

7. Radę Parafialną zapraszam na krótkie spotkanie w środę o godz. 19.00

8. W przyszłą niedzielę składka na budowę naszej kaplicy

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Grochale, Łabuzy i Pod Górą za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Stożki

10. Parafia Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej organizuje czterodniową pielgrzymkę „Szlakiem Kardynała Wyszyńskiego” w dniach 16-19 sierpnia 2021. Zapisy do końca czerwca w Parafii Miłosierdzia Bożego. Szczegóły w gablotce

11. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze, policji, straży, orkiestrze, niosącym baldachim, świece, dzieciom rzucającym kwiaty i dzwoniącym, dzieciom pierwszokomunijnym, służbie liturgicznej, panom organiście i kościelnemu, tym, którzy ozdobili domy i wszystkim uczestnikom procesji. Niech Pan obecny w Eucharystii wszystkim błogosławi

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879