1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. O godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe

2. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 16.00, Po Mszy św. o godz. 10.00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy . Kapłan z Najświętszym Sakramentem przejedzie przez całą parafie. Po błogosławieństwie udamy się do ołtarzy i ustawimy się wzdłuż trasy. Bardzo prosimy, aby stać w odpowiednich odległościach od siebie. Ołtarze będą: I – na Zapotoczu, II - na osiedlu Miasto, III – U Lacha, IV – Zagródce. Bardzo prosimy udekorować trasę, a zwłaszcza domy. Procesje oktawy Bożego Ciała będą wokół kościoła podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Wtedy można nieść feretrony i dzieci zapraszamy do sypania kwiatów

3. W sobotę 13 czerwca kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. O przygotowanie tego nabożeństwa prosimy osiedla: Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle

4. W przyszła niedzielę składka na budowę kaplicy. Projekt został złożony w Starostwie Powiatowym, czekamy na wydanie zgody i mamy nadzieję, że wkrótce ruszymy z budową.

5. Także w sobotę 13 czerwca, wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Po Mszy św. o godz. 7.00 modlitwa o wstawiennictwo tego Świętego przed figurą świętego ,która znajduje się w naszym kościele

6. Msza św. w kaplicy św. Stanisława na Zgródcu będzie 20 czerwca o godz. 17.00

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Lachy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Cieżaki

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879