Po południu o godz. 15.30 Nieszpory a następnie o 16.00 Msza św.

Dziś (23 lutego) początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu o 15.30 uroczyste Nieszpory na zakończenie adoracji i o 16.00 Msza św.  W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą

Zapraszamy Parafian, aby w miarę możliwości w tych godzinach przyszli do kościoła na chwilę adoracji, skupienia i wyciszenia się przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Szczególnie zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe do modlitwy i adoracji.

W środę Popielec i rozpoczęcie Wielkiego Postu. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i dodatkowo o 19.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie popiołu i posypanie głów na znak pokuty. W środę popielcową obowiązuje post ścisły. Składka w tym dniu na jałmużnę postną.

W piątek – po Mszy świętej rano Droga Krzyżowana odprawiana przez samych parafian, a po południu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, następnie Msza św. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych. W tym dniu w całej Polsce obchodzimy Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania małoletnich

W sobotę 29 lutego – 10 Ogólnopolska Spartakiada Zimowa w Kasinie Wielkiej. Zgłoszenia na stronie internetowej. Więcej informacji na plakacie

W przyszłą niedzielę – po sumie Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza św

W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 7.00

8 marca będziemy przeżywali Wizytację Biskupią parafii. W przyszłą niedzielę podamy szczegóły. Ks. Biskup Jan Zając chce się spotkać ze wszystkimi parafianami i grupami

Dzisiaj przed kościołem strażacy zbierają dobrowolne ofiary dla chorej Marianny

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zapotocze i Zagroda za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana ś.p. + Wojciech Stożek– Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879