1. W ostatnim czasie, w Polsce miały miejsce wydarzenia, które wcześniej były nie do pomyślenia, lub zdarzały się bardzo rzadko: bluźnierstwa, znieważanie sakramentów i profanacja świętych wizerunków, napaści na kościoły i księży, małżeństwa i rodziny, ośmieszanie wartości chrześcijańskich. Odpowiedzią na te dramatyczne wydarzenia jest modlitewna inicjatywa „Polska pod Krzyżem”. W sobotę, 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego stańmy pod Krzyżem, aby przepraszać za te bluźnierstwa i profanacje. Modlić się o nawrócenie, wypraszać moc Ducha Świętego w zachowaniu wiary w naszej Ojczyźnie. Zapraszamy w sobotę, 14 września na godz. 19.00. Najpierw odprawimy Drogę Krzyżową w kościele, a następnie pod Krzyżem Misyjnym odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. O 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta

3. W niedzielę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, Patronki kaplicy na oś. Zagródce. Suma odpustowa w niedzielę o godz. 10.00

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej

5. W piątek, 13 września zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy osiedli: Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale, Lipienie, Michalaki, Płoskonki, Szczypki

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Czarnoty i Kulówka za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Potok

7. Prosimy Pana, aby otwierał naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask.

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878