Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe, a o godz. 16.00 Msza święta

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 16.00, Po Mszy św. o godz. 10.00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy w kierunku Górnej Wsi. Jak prosiliśmy w ubiegłą niedzielę, prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do udział wszystkich Parafian, dzieci w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia, orkiestrę, strażaków, wszystkie asysty. Procesje w Oktawie Bożego Ciała będą codziennie podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00

W środę o 17.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

W piątek po nabożeństwie czerwcowym Msza św. wspólna za zmarłych

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Cieże i Bolisęgi za przygotowanie ostatniego nabożeństwa fatimskiego i ofiarę na budowę kaplicy (960 zł). W lipcu prosimy o przygotowanie mieszkańców osiedli: Kanie, Bydłonie, Muchówka, Cyrki, Szarki, Cieżaki, Lachy, Reszta Łopuszne

14 lipca odprawimy Mszę świętą na cmentarzu. Bardzo prosimy mieszkańców osiedli: Zapotocze, Zagroda, Stożki, Pod Górą, Grochale, Łabuzy o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, plebanii i parkingu. Proszę o kointakt z Kościelnym

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę w najbliższa sobotę do Ludźmierza

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Reszta Zadworza za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Świątkówka i Podświątkówka

W środę zakończenie roku szkolnego. Msze św. dziękczynne: Szkoła Podstawowa nr 1 i 2 o godz. 8.00. Szkoła nr 3 o godz. 9.00

W przyszła niedzielę podzielą się swoim doświadczeniem misyjnym młodzi ludzie z ruchu Swiatło-Zycie, którzy od paru lat wyjeżdżają do Afryki aby dzielić się doświadczeniem wiary ze swoimi rówieśnikami. Po Mszach świętych będzie okazja do złożenia dobrowolnej ofiary by im pomóc a także dzieciom i młodzieży w Tanzanii i Kenii, do czego zachęcamy

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, lelewizory, komputery, telefony). Zbiórka będzie miała miejsce obok wejścia ca cmentarz (od strony plebanii) od jutra do 28 czerwca godz. 11.00. kiedy to będzie odebrany zebrany sprzęt.
Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w sierpniu, lub od 10 lipca z Trzemeśni. Szczegóły na plakatach

 

393251
Dzisiaj: 134
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,250