1. Dopełnieniem tajemnicy zmartwychwstania Chrystusa jest Jego wniebowstąpienie, a więc powrót do Ojca. Jezus odchodzi, zostawiając jednak obietnicę ciągłej obecności wśród nas w mocy Ducha Świętego.

2. Skorzystajmy z zaproszenia do wzięcia udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawowanych codziennie o godzinie 17.30.

3. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne „dni krzyżowe”). Zapraszamy na modlitwę, bo trzeba nam prosić Pana o dobre urodzaje, o zachowanie od klęsk żywiołowych. W tych dniach odprawimy procesję wokół kościoła o 6.15 rano, a następnie Msza święta. Przełożyliśmy na ten tydzień ze względu na grane pieśni maryjnych. Dziękujemy bardzo serdecznie członkom Orkiestry, którzy przez cały miesiąc maj grali pieśni ku czci Matki Bożej

4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania. Początek o godz. 19.00

5. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.30 (najpierw nabożeństwo czerwcowe). Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 17.00

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7. W przyszłą niedzielę składka ma cele inwestycyjne. W nadchodzącym tygodniu będzie wyłożony nowy plan z nadzieją, że zostanie zaakceptowany przez konserwatora zabytków.

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą, Dwór za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle

393242
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,241