Po południu o godz. 15.30 Nieszpory a następnie o 16.00 Msza św.

Dziś początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu o 15.30 uroczyste Nieszpory na zakończenie adoracji i o 16.00 Msza św. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą.
Zapraszamy Parafian, aby w miarę możliwości w tych godzinach przyszli do kościoła na chwilę adoracji, skupienia i wyciszenia się przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Szczególnie zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe do modlitwy i adoracji.

W środę Popielec i rozpoczęcie Wielkiego Postu. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i dodatkowo o 19.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie popiołu i posypanie głów na znak pokuty. W środę popielcową obowiązuje post ścisły. Składka w tym dniu na jałmużnę postną.

W piątek – po Mszy świętej rano Droga Krzyżowana odprawiana przez samych parafian, a po południu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, następnie Msza św. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych.

W przyszłą niedzielę – po sumie Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza św.

W sobotę 9 marca - Dekanalne spotkanie (dzień skupienia i sprawy organizacyjne) Zelatorów Żywego Różańca. Początek o godz. 9.00 w remizie OSP. Zakończenie Mszą św. ok godz. 12.00. Zapraszam wszystkich

W przyszłą niedzielę – składka na inwestycje (kaplicę przedpogrzebową)

7 marca (czwartek) pobieranie miary strojów komunijnych. Godz. 12.00 Szkoła Podstawowa nr 1, a o 12.30 Szkoła Podstawowa nr 2

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej informuje, że w dniach od 04 do 29 marca 2019 roku prowadzone będą zapisy dzieci w wieku od 3 do 6 lat do Przedszkola na 5 i 9 godzin dziennie. W sekretariacie są do odbioru odpowiednie wnioski

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kasince Małej informuje, że w dniach od 01 do 29 marca 2019 roku prowadzone będą w szkole zapisy dzieci do klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego na rok 2019/2020. Wnioski do zapisów są do pobrania w sekretariacie szkoły. Tam też można uzyskać dodatkowe informacje

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Cieżaki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Cyrki i Szarki

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana ś.p. + Julian Kucharczyk – Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie

393244
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,243