1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

2. O godz. 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza święta.

3. W przyszła niedzielę początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po każdej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, po południu o 15.30 uroczyste Nieszpory na zakończenie adoracji. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą.

4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św., a w I piątek od godz. 6.00 i po południu od godz. 15.30. Msze święte ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.00

5. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą o godz. 7.00.

6. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 7.00. W sobotę 9 marca odbędzie się naszej parafii Dekanalny Dzień Skupienia Zelatorów Żywego Różańca. Rozpocznie się o godz. 9.00 a zakończy Mszą św. o godz. 12.00. W tym spotkaniu powinni uczestniczyć wszyscy zelatorzy, proszę o zgłoszenie chętnych, abyśmy mogli przygotować odpowiednie materiały

7. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy w zakrystii

9. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

 

411626
Dzisiaj: 47
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,435