Po południu o godz. 15.30 Nieszpory, a o 16.00 Msza święta.

Przypominamy, że w dni powszednie Msza św. wieczorna o godz. 17.00

W poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 16.40 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami za zmarłych. Dziękujemy za ofiary złożone na wypominki. Wypominki roczne będą czytane od przyszłej niedzieli. Przy przepisywaniu imion i nazwisk zmarłych mógł się wkraść błąd. Jeżeli ktoś zauważy prosimy zgłosić po Mszy św. w zakrystii

Za tydzień, w niedzielę, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Obchodzimy Dzień Niepodległości. Do tego wyjątkowego święta narodowego przygotujemy się przez wspólną modlitwę i refleksję.

Obchody Jubileuszowe w naszej parafii:

W środę 7 listopada po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się w kościele Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu uczniów i absolwentów Zespołu Placówek Oświatowych. Społeczność szkolna zaprasza wszystkich: uczniów, nauczycieli, rodziców, rodziny.

W niedzielę o godz. 11.00 Msza św. Za Ojczyznę, z udziałem Orkiestry

Także w niedzielę – Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kasince Małej serdecznie zapraszają mieszkańców Kasinki Małej oraz wszystkich chętnych na świętowanie 100- lecia Odzyskania Niepodległości na uroczystą akademię 11 listopada o godz. 15.00 w Sali gimnastycznej SP nr 2 w Kasince Małej.

Razem uczcijmy tych, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Ojczyznę

Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza, oraz na kontynuację budowy drogi. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Stożki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla oś. Zapotocze i Zagroda

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878