Dziś przeżywamy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Na Mszy św. o godz. 11.00 odśpiewamy dziękczynne Ciebie Boga wysławiamy, dziękując Panu Bogu za nasz kościół, modlimy się za budowniczych, fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, a o 16.00 Msza święta

Jeszcze do środy – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30

W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 11.00 oraz na cmentarzu o godz. 14.00. O godz. 13.30 na cmentarzu wypominki połączone z różańcem za zmarłych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Przy wejściu na cmentarz będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza i dokończenie budowy drogi na cmentarz. O godz. 20.00 na cmentarzu Różaniec za zmarłych, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych. Odpust taki można zyskać będąc w stanie łaski uświęcającej, dlatego w środę będzie okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00

W piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00.

O godz. 20.00 na cmentarzu Różaniec za zmarłych, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą świętą, bo większość wyspowiada się przed Wszystkimi Świętymi

Od tego dnia (od piątku) Msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.00

W poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami za zmarłych.

Do nabycia 4 płyty DVD z prymicji ks. Bartłomieja Grociaka. Komplet kosztuje 50 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej

Spotkanie pielgrzymów do Rzymu będzie w niedzielę 4 listopada po Mszy św. o godz. 16.00

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Pod Górą, Grochale, Łabuzy za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla oś. Stożki

Do wieczności z naszej parafii odeszła śp. Władysława Dudzik. Wieczny odpoczynek…

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878