1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe, a o godz. 16.00 Msza święta

2. Dziś nasza wspólnota parafialna przeżywa wielką i radosną uroczystość. Wczoraj w katedrze na Wawelu ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski wyświęcił 20 nowych kapłanów, a wśród nich naszego rodaka, ks. Bartłomieja Grociaka. O godz. 11.00 ks. Bartłomiej odprawi uroczystą Mszą świętą prymicyjną, a po niej wszystkim nam pobłogosławi. Prośmy Jezusa Najwyższego Kapłana, przez pośrednictwo Maryi Matki Kapłanów, o potrzebne łaski aby przez całe życie był wiernym Jego sługą. Prośmy także o nowe powołania z naszej parafii.

3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 16.00, o godz. 15.30 ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe. Po Mszy św. o godz. 10.00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy w kierunku Górnej Wsi. Jak prosiliśmy w ubiegłą niedzielę, prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do udział wszystkich Parafian, dzieci w strojach komunijnych, dzieci do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia, orkiestrę, strażaków, wszystkie asysty. Procesje w Oktawie Bożego Ciała będą codziennie podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00

4. W Pierwszy Piątek miesiąca Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. O godz. 17.30 rozpoczniemy Nabożeństwa Czerwcowe. Spowiedź rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.00

5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie

6. Dziękujemy rodzinie Księdza Prymicjanta za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu prosimy o ofiarę mieszkańców osiedli Łabuzy i Seusy

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878