Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Różom Różańcowym, dzieciom i młodzieży za modlitwę i czuwanie podczas całego Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, scholom, Panom: Kościelnemu i Organiście, katechetkom, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, przygotowującym Grób i Ciemnicę, orkiestrze i wszystkim asystom za uświetnienie Triduum Paschalnego oraz Rezurekcji. Bardzo serdecznie dziękuje Księdzu Mateuszowi za przygotowanie całej Liturgii Triduum Paschalnego.

Dziś Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00.

Od przyszłej niedzieli Msze Święte według porządku letniego o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 16.00. W dni powszednie (środa, piątek i sobota) o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

W tym tygodniu przypada pierwszy, czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Możliwość spowiedzi w piątek rano od godz. 6.00, po południu od godz. 17.00.

W sobotę na Mszy Świętej o godz. 7.00 uczcimy Niepokalane Serce NMP i odprawimy nabożeństwo pierwszosobotnie.

W kaplicy na Zagródcu spowiedź przed pierwszym piątkiem we czwartek o godz. 16.00.

We czwartek Godzina Święta w intencji kapłanów i o nowe powołania o godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy

Ze względu na oktawę Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Z racji rozpoczętego w Wielki Czwartek Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji który potrwa do 15 czerwca, w czasie trwania Kongresu w każdy czwartek w naszej parafii będzie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W okresie do 5 maja będzie ona w godzinach od 7.30 do godziny 15.00 - z racji zaplanowanych spotkań w dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, po tym okresie będzie ona trwała do godziny 18.00.

W najbliższy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo do godziny 19.00

Prosimy Róże Różańcowe o zaplanowanie na ten okres dyżurów tak aby w ciągu dnia zawsze był ktoś obecny przy Najświętszym Sakramencie, a parafian zachęcamy do adoracji w ciągu dnia i skorzystania z tego czasu łaski.

O czuwanie w najbliższy czwartek przy Panu Jezusie proszę członkinie z Róży Barbary Szczypki i Bronisławy Szczypki.

Z racji peregrynacji w naszej Archidiecezji relikwii bł. Rodziny Ulmów nasza parafia została zaproszona do udziału w tej peregrynacji w Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej w Myślenicach na dzień 8 kwietnia na godz. 11.00 na Mszę Świętą.

Serdecznie zapraszamy parafian do udziału!

Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom osiedla Gawrony za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg Zapłać.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Bartoszki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli Jakubiaki i Żądły.

Dziękujemy parafianom za dary na stół wielkanocny.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.

393240
Dzisiaj: 123
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,239