Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych, Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, które pomogą nam owocniej przeżyć Wielki Post.

Droga Krzyżowa
- w każdy piątek Wielkiego Postu - po Mszy Św. o godz. 6.30, o godz. 16.30, - szczególnie zapraszamy dzieci, o godz. 19.00 - szczególnie zapraszamy młodych ludzi
- w każdą niedzielę Wielkiego Postu, po Mszy Św. o godz. 11.30

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00.

Zachęcamy wiernych do korzystania z możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za pobożne odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej, oraz za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali, odpust można uzyskać po spełnieniu zwyczajnych warunków .

W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.00. Spowiedź rano od godz. 6.00, po południu od godz. 16.00 (w inne dni przed każdą Mszą świętą). W sobotę o godz. 7.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i nabożeństwo pierwszosobotnie.

W kaplicy na Zgródcu spowiedź przed pierwszym piątkiem we czwartek o godz. 16.00.

W środę na godz. 17.00 zapraszamy młodzież z klas ósmych na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Wzorem latach ubiegłych serdecznie prosimy Parafian o złożenie ofiar na kwiaty do Bożego Grogu.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Potok za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli: Łabuzy i Seusy.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Bydłonie, Kalety, Górnie, Lipienie, Jędrzkowce, Daniele, Dwór, Pod Groblą, Kanie, Kowale, Babiarze, Muchy, Kuce, Kotarby, Muchówka, Bolisęgi, Potok, Kaczmarczyki, Pod Niebem, Juszczaki, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.


Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej informuje, że w dniach od 4 - 15 marca 2024 roku prowadzone będą zapisy dzieci do przedszkola i do klasy I na rok szkolny 2024/25.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kasince Małej informuje, że w dniach od 4 - 15 marca 2024 roku prowadzone będą zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych i do klasy I do na rok szkolny 2024/2025.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej informuje, że w dniach 4 – 15 marca 2024 roku prowadzone będą zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego na nowy rok szkolny. Rodzice dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola składają deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2024/2025. Kandydaci do klasy I zamieszkali w obwodzie szkoły przyjmowani są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców. Zapisy do klasy I dotyczy tylko dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły.

393242
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,241