1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz 7.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
 1. Dziś po Mszach św. będzie miał miejsce kiermasz ciast, produktów regionalnych oraz rękodzieła, z którego przychód wesprze Kamilkę Gil chorą na SMA dla której terapia genowa kosztuje 10 mln zł. 
 1. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. 
 1. W piątek o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. 
 1. W sobotę11 listopada przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu pragniemy polecać Bożej Opatrzności naszą Ojczyznę. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w sobotę o godz. 9.00. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie. 
 1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom które zaangażowały się w przygotowanie i pomoc w przeżyciu naszej modlitwy w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu. Dziękuję: Orkiestrze „Echo Gór” za uświetnienie swoją grą tej wyjątkowej liturgii, panom: Michałowi Ziębie, Krzysztofowi Grociakowi, Jakubowi Płoskonce za przygotowanie i obsługę nagłośnienia. Lektorom i ministrantom za rzetelną posługę przy ołtarzu. Osobom które pomogły przy zbiórce ofiar na utrzymanie cmentarza. Scholii „Jedność” i Oazie młodzieżowej za przygotowanie i poprowadzenie wieczornych modlitw różańcowych, panu Stanisławowi Żądło, który w ostatniej chwili podjął się zastępstwa pana kościelnego. Bóg Zapłać 
 1. Za zmarłych z wypominek jednorazowych, modlimy się przez cały miesiąc listopad 10 minut przed Mszą świętą wieczorną w tygodniu. W środy i piątki podczas nabożeństw. 
 1. Za zmarłych z wypominek rocznych będziemy modlić się w niedziele, przed Mszami świętymi przedpołudniowymi. Gdyby ktoś zauważył jakieś błędy to bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu u księdza. 
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary złożone przy okazji wypominek. Bóg Zapłać. 
 1. Serdecznie dziękujmy parafianom za ofiary złożone 1 listopada na cmentarzu na jego utrzymanie. Bóg Zapłać. 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Lipienie i Michalaki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedla Płoskonki. 
 1. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka z niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • piątek (10.11) – św. Leon Wielki, papież i doktor Kościoła
 • sobota (11.11) – św. Marcin z Tours, biskup
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, orędownictwa Maryi i życzliwości ludzi.

 3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli:+ Andrzeja Zięba, + Józef Piwowarski, + Józefa Widzisz. Pogrzeb + Władysławy Grociak we wtorek 7 listopada o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

393244
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,243