1. W piątek zakończyliśmy misje święte. Do wszystkich parafian którzy wzięli w nich czynny udział, kierujemy serdeczne podziękowania. Dziękujemy za wasze piękne świadectwo wiary którego doświadczyliśmy w tych dniach. Życzymy każdemu z was aby ten święty czas przyniósł w waszym życiu błogosławione owoce 
 1. W imieniu własnym i całej wspólnoty parafialnej bardzo serdecznie dziękuje Panu Zbigniewowi Wydra i jego rodzinie za ufundowanie nowego Krzyża Misyjnego. Jesteśmy wdzięczni za ten piękny dar znaku naszego zbawienia, który będzie upamiętniał nasze misje. 
 1. W najbliższą niedzielę, 15 października będziemy obchodzili XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II cywilizacja życia”. W tym dniu modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. 
 1. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy parafian do uczestnictwa i wspólnego odmawiania różańca. 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. 
 1. W piątek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. W tym miesiącu nabożeństwo przygotowują mieszkańcy z osiedli: Kanie, Bydłonie, Cyrki, Szarki, Cieżaki, Muchówka. Serdecznie zapraszamy parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie, aby przez wstawiennictwo Pani Fatimskiej wypraszać Boże łaski dla nas, naszych bliskich i całego świata. 
 1. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych w najbliższą środę tj. 11 października, rozpocznie się ono nabożeństwem różańcowym a następnie Msza święta a po niej katecheza 
 1. W sobotę będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej w tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach i pracownikach oświaty 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kanie i Bydłonie za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedla Cieże. 
 1. Na wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • poniedziałek (9.10) – bł. Wincenty Kadłubek
 • wtorek (10.10) – bł. Maria Angela Truszkowska
 • środa (11.10) – św. Jan XXIII , papież
 • czwartek (12.10) – bł. Jan Beyzym
 • piątek (13.10) – bł Honorat Koźmiński
 • sobota (14.10) – św. Małgorzata Maria Alacoque 
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” cykl interesujących artykułów na temat rzymskiego etapu Synodu o synodalności, który w październiku gromadzi biskupów oraz zaproszonych świeckich, również z Polski. 
 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, orędownictwa Maryi i życzliwości ludzi.

393249
Dzisiaj: 132
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,248