1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, po południu o godz. 16.00 Msza św. Witamy bardzo serdecznie nowego Księdza Proboszcza, ks. Kanonika Pawła Rybskiego. Otoczmy go naszymi modlitwami, aby był Pasterzem na wzór Serca Bożego, a my wszyscy byśmy pod jego przewodnictwem szli za Chrystusem

2. W czasie wakacji w niedziele nie będzie Nieszporów, tylko Msza św. o godz. 16.00

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza święta będzie odprawiona na cmentarzu za wszystkich naszych zmarłych. Składka w przyszłą niedzielę w kościele i przy wejściu na cmentarz będzie przeznaczona na utrzymanie cmentarza i bieżące wydatki na inwestycje.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek rano od 6.00, po południu od 16.30

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Górnie i Kalety za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Ksiki i Woźniaki

7. Dziękczynienie za plony Dożynki, będziemy obchodzili 27 sierpnia. O przygotowanie prosimy mieszkańców osiedla Widzisze, Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą i Dwór

W tym tygodniu patronują nam:
- czwartek, 6 lipca – Błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, patronka dzieł misyjnych w Polsce;
- sobota, 8 lipca – Święty Jan z Dukli (1414-1484), franciszkanin, świątobliwy kapłan, wybitny kaznodzieja.

 

393251
Dzisiaj: 134
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,250