Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Różom Różańcowym, dzieciom i młodzieży za modlitwę i czuwanie podczas całego Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, scholii, Panom Kościelnemu i Organiście, katechetom, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, przygotowującym Grób, orkiestrze i wszystkim asystom za uświetnienie Rezurekcji.

Dziś jeszcze Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Od przyszłej niedzieli Msze święte według porządku letniego o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 16.00. W dni powszednie (środa, piątek i sobota) o godz. 18.00

W środę – o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przyszła Niedziela – będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę (16.04.2023) wolontariusze Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej w ramach akcji „Pola Nadziei” będą kwestowali na czrc Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Wiśniowej zbierając środki i fundusze na prowadzoną działalność hospicyjną w naszych okolicach. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy (więcej informacji na tablicy ołoszeń)

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle, Kazamty za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Reszta Zadworza

Dziękujemy za dary na stół wielkanocny


Informacje duszpasterskie kończymy życzeniami: Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.

 

399655
Dzisiaj: 40
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,813