1. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w naszym kościele o godz. 17.30 (w niedziele o godz. 15.30). Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy różom składającym ofiary na cele misyjne

3. Rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie dla klas siódmych we wtorek po Mszy św. wieczornej a dla klas ósmych w środę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą świętą w kościele.

4. W przyszłą niedzielę składkę przeznaczymy na budowę kaplicy. Wykończenie jest kosztowne i trwa dłużej, ale wszystko już zamówione. Dziękuję wszystkim, którzy się przyczyniają do dokończenia naszego wspólnego dzieła

5. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Lachy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedle Cieżaki

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy mieszkańców osiedli: Cyrki, Szarki, Muchówka, Kanie i Bydłonie o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, parkingu i plebanii.

7. W przyszłą niedzielę na parkingu przy Urzędzie Gminy w Mszanie Dolnej w godzinach 10.00 – 18.00 odbędzie się bezpłatne badanie i konsultacja w celu wykrycia zachorowania na czerniaka. Wczesne wykrycie pozwala na jego wyleczenie. Szczegóły na plakacie i na ulotkach

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
4 X – św. Franciszek z Asyżu
5 X św. Faustyna Kowalska
7 X Matka Bożą Różańcowa
9 X – bł. Wincenty Kadłubek

 

411608
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,417