1. Trwa czas wakacji, urlopów. Bywa, że zapatrzeni w siebie, nie dostrzegamy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Nie wszyscy mają radosne wakacje. Pamiętajmy o pracy rolników podczas żniw, szanujmy ich trud.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców, pasażerów i pojazdów z okazji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa. Dobrowolne ofiary składane przy poświęceniu są przeznaczone dla misjonarzy na zakup środków transportu

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań

4. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. W środy i piątki adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Zapraszamy na modlitwę i medytację w ciszy

8. Dziękuję parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu złożyli ofiarę na budowę kaplicy

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Górnie i Kalety za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Ksiki i Woźniaki

10. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Jasną Górę dziś po Mszach świętych przed południem (po poświęceniu pojazdów) w kancelarii parafialnej

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana ś.p. + Jan Lis Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 26 VII – św. Joachim i Anna, rodzice Matki Bożej
• 29 VII – św. Marta
• 31 VII – św. Ignacy z Loyoli (1491-1556), prezbiter, założyciel zakonu jezuitów, wybitny teolog, dla którego najważniejszy był radykalizm chrześcijański.

399651
Dzisiaj: 36
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,809