1. Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a o 16.00 Msza święta

2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

3. Do środy o godz. 17.30 nabożeństwa czerwcowe

4. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź św. od godz. 6.00 i od 16.30. 

5. We wtorek, 29 czerwca, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.

6. W I sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, odpust parafialny. Sumę odpustową odprawi ks. Kan. Jan Zając, obchodzący Złoty Jubileusz Kapłaństwa. Na sumę zapraszamy wszystkich parafian, asysty do feretronów, orkiestrę, strażaków, dzieci I-komunijne, do sypania kwiatów. Po Mszy o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych

8. Nasz parafianin Szymon Skolarus dotarł już do placówki na Ukrainie, gdzie swoją pracą szczególnie wśród dzieci i młodzieży będzie wspomagał duszpasterzy w pracy misyjnej. Wspierajmy go naszymi modlitwami

9. Dzisiaj przed kościołem ofiarami do puszek spieszymy z pomocą naszym braciom i siostrom z Nowej Białej, którzy w ubiegłym tygodniu bardzo ucierpieli na skutek pożaru. Bóg zapłać za jak zwykle wasze życzliwe serca

10. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu koło cmentarza w najbliższy wtorek 29 czerwca. Można przywozić od samego rana do godz. 10.00 (można też dzień wcześniej, ale w poprzednich latach ktoś rozbijał i niszczył sprzęt wybierając tylko niektóre elementy). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata.

11. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Kotarby i Chowańce

 

399651
Dzisiaj: 36
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,809