Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu. Po Sumie Droga Krzyżowa prowadzona przez samych parafian, o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 16.00 Msza święta.

W środę o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

W piątek po Mszy św. o godz. 6.30 Droga Krzyżowa prowadzona przez samych parafian, o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych parafian, po niej Msza św. wspólna za zmarłych. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież

Parafialna spowiedź Wielkopostna będzie w przyszłym tygodniu, ale zachęcamy już teraz spowiadać się codziennie przed Mszą świętą

Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z Kasinki Małej do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Kasinki Małej do Szczyrzyca. Wyruszenie w trasę 26 marca poprzedzi Msza św. o godz. 17.00 w naszym kościele. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i w  internecie

W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa,  Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych. Uroczyste poświęcenie z procesją przed Mszą św., o godz. 11.30.

Bardzo prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych: maseczki, dystans i dezynfekcja.

We czwartek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 17.00. Prosimy o zabranie deklaracji z ołtarza Matki Bożej,  wypełnienie ich i przyniesienie we czwartek. Msze święte we czwartek o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 17.00

Dziękujemy wszystkim za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Lipienie i Michalaki

 

411613
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,422