Dziś początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 15.30 Nieszpory na zakończenie adoracji i o 16.00 Msza św. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00, oraz po południu od godz. 15.00 do 17.00 zakończona Mszą świętą.

Zapraszamy Parafian, aby w miarę możliwości w tych godzinach przyszli do kościoła na chwilę adoracji, skupienia i wyciszenia się przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Szczególnie zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe do modlitwy i adoracji.

W środę Popielec i rozpoczęcie Wielkiego Postu. W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i dodatkowo o 18.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie popiołu i posypanie głów na znak pokuty. W środę popielcową obowiązuje post ścisły.

W piątek – po Mszy świętej rano Droga Krzyżowana odprawiana przez samych parafian, a po południu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, następnie Msza św. W tym dniu w całej Polsce obchodzimy Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania małoletnich.

W przyszłą niedzielę – po sumie Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza św.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Cyrki i Szarki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Muchówka.

Nadal obowiązują przepisy sanitarne związane z pandemią, prosimy o zachowywanie tych zaleceń.

 

411625
Dzisiaj: 46
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,434