1. To już ostatnia niedziela adwentowego przygotowania na przyjście Pana.

2. Roraty o godz. 16.00 i 17.00. Obowiązuje limit osób mogących uczestniczyć w kościele

3. We czwartek Wigilia Bożego Narodzenia – wieczór szczególny, o czym śpiewamy w jednej z pastorałek. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania, wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę (opłatki i świece można jeszcze nabyć w zakrystii). Po zakończonym posiłku pozostańmy w rodzinnym gronie, by śpiewać kolędy, by wspólnie się radować z przyjścia Zbawiciela na świat. Pasterka o godz. 23.00(zapraszamy przedstawicieli Górnej Wsi) i o godz. 24.00 (kaplica na Zagródcu o godz. 21.30).

4. We czwartek Msze święte tylko rano o 6.30 i o 7.00 ostatnie Roraty.

5. W piątek, 25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00 O godz. 15.30 uroczyste Nieszpory.

6. Podobnie w drugi dzień świąt, w sobotę 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika (w sobotę nie ma Nieszporów). Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 7.00. Składka w tym dniu przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie

7. Bardzo prosimy, aby do kościoła wchodzić według wyznaczonych limitów. Uczestnicząc na zewnątrz kościoła, zachowujmy odpowiedni dystans. Można też stać na parkingu przed plebanią, aby nie łamać przepisów. Maseczki obowiązkowe

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kulówka i Czarnoty za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Potok

9. W drugi dzień Świąt Schola CANTUS poprowadzi śpiew podczas Mszy św. i można będzie nabyć ich nowe płyty (na Zagródcu 27 grudnia)

10. Dziękujemy serdecznie za złożone hojnie dary bożonarodzeniowe. Przygotowano ponad 40 paczek, za co bardzo dziękujemy sklepom, które zorganizowały zbiórkę jak i Paniom, które przygotowały paczki, oraz Panu, który te paczki dostarczył

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878