1. RORATY ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 17.00 Zapraszamy wszystkich, dzieci niech przychodzą z lampionami. W niedziele Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30

2. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny, które powinny być w każdej rodzinie. Ofiary są przeznaczone na CARITAS- Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Także opłatki wigilijne

3. We wtorek czcimy Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 6.30, 10.00 i 17.00 Chociaż jest to dzień pracy, zachęcamy do licznego udziału we Mszy Świętej. Podczas Mszy św. o 17.00 poświęcenie medalików dla dzieci klas III Przygotowujących się do I Komunii

4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę naszej kaplicy

5. Chorych parafian, którzy nie mają obawy, czują się dobrze, odwiedzimy w domach z sakramentami świętymi, spowiedzią i Komunią adwentową w najbliższą sobotę 12 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii od dzisiaj do piątku.

6. W tym roku nie będzie spowiedzi parafialnej, jak to było w ubiegłych latach. My kapłani, pracujący w tej parafii, spowiadamy codziennie przed Mszą Świętą. W ostatnim tygodniu będziemy spowiadali cały dzień, ale o tym poinformujemy. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni dzień

7. Zbliża się czas świątecznych zakupów. Zwyczajem lat ubiegłych, pomimo pandemii, prosimy sprzedawców i właścicieli sklepów, aby umożliwili w swoich sklepach zbiórkę darów dla bardziej potrzebujących osób i rodzin z naszej parafii. Sposób zbierania darów jest podobny jak w latach ubiegłych. Zbiórka darów potrwa do piątku 18 grudnia 2020 r. Po zakończeniu zbiórki prosimy właścicieli sklepów, aby zebrane dary przywieźli na plebanię, a Zespół Charytatywny prosimy o sporządzenie paczek i dostarczenie w sobotę 21 grudnia do potrzebujących. Prosimy o pomoc Panie, które to robiły w poprzednich latach, oraz członków Rady Parafialnej

8. Pochodzący z Kasinki Małej, Jan Folga, ostatnio przebywający w Kanadzie, uległ wypadkowi motocyklowemu, ma złamany kręgosłup. Ubezpieczenie pokryło tylko część leczenia. Prosimy o zainteresowanie i pomoc na stronie pomagam.pl wpisując Jan Folga

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Ksiki i Woźniaki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Gocołki i Pyrze

10. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do Pana ś.p. + Tadeusz Majkowski – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

411610
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,419