1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

2. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz. 17.30 (niedziela o godz. 15.30).

3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, świętujemy rocznicę poświęcenia kościoła.

4. Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na budowę kaplicy. Już zalany strop kaplicy, teraz ocieplenie i przykrycie blachą

5. Przypominamy, że przyjmujemy na wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych.

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Stożki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Zapotocze i Zagroda

7. We czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. wieczornej pomodlimy się przy Jego relikwiach

8. Dziękuję mieszkańcom osiedli Miasto, Za Doliną, Gawrony, Krupy, Dyzmy, Górnie, Kalety za przygotowanie ostatniego nabożeństwa fatimskiego i ofiarę 3700 zł na budowę kaplicy.

9. Dzisiaj przed kościołem są zbierane do puszek dobrowolne ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, żywy pomnik dla Jana Pawła II – pomoc dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 20 X – św. Jan Kanty (1390-1473), prezbiter, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, znany z niezwykłej pracowitości i wielkiego miłosierdzia.
• 22 X – św. Jan Paweł II (1920-2005), papież Polak, wielki nauczyciel wiary i bezgranicznego zawierzenia Chrystusowi i Jego Najświętszej Matce.

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878