Dziś przeżywamy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Dziękujemy Panu Bogu za nasz kościół, modlimy się za budowniczych, fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, a o 16.00 Msza święta

Od jutra Msze święte wieczorne w dni powszednie o godz. 17.00

Jeszcze do soboty – nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30

W środę w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Zapatrzeni w ich świadectwo będziemy prosić Boga o silną wiarę. Święty Juda Tadeusz uważany jest za patrona spraw beznadziejnych, wzywamy go w szczególnych potrzebach.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 11.00, 14.00, 16.00. Przed Mszami świętymi wypominki i modlitwa za zmarłych. ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ I ZARZĄDZENIE WŁADZ, WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ W KOŚCIELE. NIE BĘDZIE MSZY ŚW. NA CMENTARZU. BARDZO PROSIMY ZACHOWAĆ WSZYSTKIE WYTYCZNE: W KOŚCIELE DO 40 OSÓB, ZA ZEWNĄTRZ ZACHOWUJMY DYSTANS.  W tym dniu ofiary przeznaczymy na utrzymanie cmentarza.   Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych. Odpust taki można zyskać będąc w stanie łaski uświęcającej. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zagroda i Zapotocze  za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli oś. Pukówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały

W ubiegłym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszły śp. + Rozalia Skolarus i ś.p. + Helena Bulas. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879