1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa, przed każdą wieczorną Mszą św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W listopadzie będą także czytane wypominki i modlitwa za zmarłych

4. Msze święte wieczorne w dni powszednie o godz. 17.00

5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, w piątek Msza św. wspólna za zmarłych

6. Dziękujemy za ofiary złożone we Wszystkich Świętych euro na budowę kaplicy

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Cyrki i Szarki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłą niedzielę o ofiarę prosimy osiedle Muchówka

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,
• 9 XI – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.

 

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879