1. Dzisiaj w naszej Archidiecezji obchodzimy uroczystość św. Jana Kantego, jednego z głównych Patronów (obok św. Stanisława i św. Jana Pawła II)

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, choć w tym roku cały październik jest misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

3. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz. 17.30 (niedziela o godz. 15.30).

4. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, świętujemy rocznicę poświęcenia kościoła.

5. Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na budowę kaplicy. Przed Wszystkimi Świętymi będzie gotowy plan kaplicy, przedstawimy jej wizualizację na tablicy ogłoszeń. Trwają załatwiania administracyjne.

6. Przypominamy, że przyjmujemy na wypominki, które pomogą nam w modlitwie za naszych bliskich zmarłych.

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Lachy za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Cieżaki

8. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II. Poświęcenie figury św. Jana Pawła II oraz wniesienie Jego relikwii będzie miało miejsce 3 listopada na Mszy św. o godz. 11.00. Więcej informacji w przyszłą niedzielę

 

411608
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,417