Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Różom Różańcowym, dzieciom i młodzieży za modlitwę i czuwanie podczas całego Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, scholii, Panom Kościelnemu i Organiście, katechetom, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, przygotowującym Grób, orkiestrze i wszystkim asystom za uświetnienie Rezurekcji.

Dziś jeszcze Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Od przyszłej niedzieli Msze święte według porządku letniego o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 16.00. W dni powszednie (środa, piątek i sobota) o godz. 18.00

W środę – o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przyszła Niedziela – będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Lipienie i Michalaki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Płoskonki

Dziękujemy za dary na stół wielkanocny

W ubiegłym tygodniu zmarła ś.p. + Maria Wiśniewska, jej pogrzeb odbył się w Wielki Piątek, Msza św. pogrzebowa będzie odprawiona we wtorek o godz. 17.00

Próba przed I Komunią św. będzie jutro o godz. 17.30

Informacje duszpasterskie kończymy życzeniami: Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.

 

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879