1. To już ostatnia niedziela adwentowego przygotowania na przyjście Pana

2. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia – wieczór szczególny, o czym śpiewamy w jednej z pastorałek. To dzień, który zaczyna się po zmroku, kiedy wszyscy wszystkim ślą życzenia. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania, wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę. Opłatki i świece można jeszcze nabyć w zakrystii. Po zakończonym posiłku pozostańmy w rodzinnym gronie, by śpiewać kolędy, by wspólnie się radować z przyjścia Zbawiciela na świat. Ze śpiewem kolęd na ustach przyjdźmy do naszej świątyni na Pasterkę o godz. 24.00 (kaplica na Zagródcu o godz. 22.00).

3. Jutro Msze święte tylko rano, o godz. 6.30 i o 7.00 ostatnie Rorarty. Na pewno już wszyscy przygotowani na przyjęcie Jezusa do swoich serc , ale gdyby ktoś nie zdążył się wyspowiadać (to dotyczy głównie przyjeżdżających z zagranicy) będzie okazja jutro rano od 6.00 do 8.00

4. We wtorek, 25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00 O godz. 15.30 uroczyste Nieszpory. Na Zgródcu o godz. 9.00

5. Podobnie w drugi dzień świąt, w środę 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana, pierwszego męczennika (w środę nie ma Nieszporów). Poświęcenie owsa po Mszach św. do południa. Składka w tym dniu przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Ksiki i Woźniaki za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Gocałki i Pyrze

7. Dziękujemy serdecznie za złożone hojnie dary dla ubogich naszej parafii. Przygotowano 34 paczki, za co bardzo dziękujemy sklepom, które zorganizowały zbiórkę jak i Paniom, które przygotowały paczki oraz Panu, który te paczki dostarczył

393243
Dzisiaj: 126
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,242