1. RORATY ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 17.00 Zapraszamy wszystkich, dzieci niech przychodzą z lampionami. W niedziele Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek o 17.00 Msza św. wspólna za zmarłych

3. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny, a przed kościołem i w zakrystii do nabycia opłatki wigilijne.

4. Chorych parafian odwiedzimy w domach z sakramentami świętymi, spowiedzią i Komunią adwentową w najbliższą sobotę 15 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii od dzisiaj do piątku

5. Parafialna spowiedź Adwentowa będzie w środę 19 grudnia 2018 r od godz. 8.00 do 12.00 i 14.00 do 17.00. W Kaplicy na Zagródcu od godz. 14.00 - 15.00

6. Zbliża się czas świątecznych zakupów. Zwyczajem lat ubiegłych, prosimy sprzedawców i właścicieli sklepów, aby umożliwili w swoich sklepach zbiórkę darów dla bardziej potrzebujących osób i rodzin z naszej parafii. Sposób zbierania darów jest podobny jak w latach ubiegłych. Zbiórka darów potrwa do środy 19 grudnia 2018 r. Po zakończeniu zbiórki prosimy właścicieli sklepów, aby zebrane dary przywieźli na plebanię, a Zespół Charytatywny prosimy o sporządzenie paczek i dostarczenie do potrzebujących. Prosimy o pomoc Panie, które to robiły w poprzednich latach, oraz członków Rady Parafialnej.

7. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na kiermasz pierników i ozdób świątecznych w przyszłą niedzielę 16 grudnia przed kościołem

8. W dniu 12 listopada br. Rodzina Państwa Misiura w Podobinie straciła w pożarze dom i cały dorobek życia. Rada Parafialna z ks. Proboszczem z Niedźwiedzia proszą o pomoc tej rodzinie. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będzie okazja do złożenia ofiary na ten cel do czego zachecamy

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Gawrony, Krupy, Dyzmy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Górnie i Kalety

10. W ubiegłym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty do Pana ś.p. + Maria Fiołek i ś.p. + Janina Niedośpiał – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878