1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.

2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17.30 (w niedziele o godz. 15.30). Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

3. W sobotę o godz. 18.00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Do niesienia figury Matki Bożej na procesji i różańca przygotowuje się młodzież. Wszystkich serdecznie zapraszamy

4. W środę Różaniec o 18.30 i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

5. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Reszta Zadworza

5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy mieszkańców osiedli Kotarby, Chowańce, Miasto, Za Doliną, Gawrony, Krupy, Dyzmy o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, parkingu i plebanii.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
• 13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878