Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem VII Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Przypominają nam one, by zwrócić uwagę na Biblię, czyli Pismo Święte, najważniejszą księgę dla całego Kościoła i dla każdego z nas tu obecnych. Zawiera ona bowiem objawienie Boże dotyczące naszego zbawienia. Tej księgi nie może zabraknąć w żadnym domu. Nie może też nikomu zabraknąć czasu na jej czytanie.

Po południu o godz. 15.30 Nieszpory i Msza św. o 16.00

W środę – o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań

W piątek – o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Św. wspólna za zmarłych

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Woźniaki i os. Ksiki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Gocołki i Pyrze

399655
Dzisiaj: 40
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,813