Zachęcamy parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

DROGA KRZYŻOWA
w każdy piątek Wielkiego Postu - po Mszy Św. o godz. 6.30, o godz. 16.30, - szczególnie zapraszamy dzieci, o godz. 19.00 - szczególnie zapraszamy młodych ludzi
 w każdą niedzielę Wielkiego Postu, po Mszy Św. o godz. 11.30

GORZKIE ŻALE
 z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00.

W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa.  Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych. Uroczyste poświęcenie i procesja z palmami przed Mszą św., o godz. 11.30. Po Mszy świętej konkurs palm do udziału którego serdecznie zapraszamy parafian. 

W najbliższą sobotę, 23 marca, o godz. 15.00 Ks. Biskup Janusz Mastalski udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Pamiętajmy w tych dniach o tych młodych ludziach w naszych modlitwach i prośmy dla nich o otwarcie na dary Ducha Świętego.

Spowiedź dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodzin w piątek 22 marca o godzinie 18.00

We wtorek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 9.00 Msza Św. z poświęceniem sztandaru Szkoły Podstawowej nr1 w Kasince Małej im. Świętej Rodziny.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej serdecznie zaprasza w Niedzielę Palmową, wszystkich mieszkańców Kasinki Małej do udziału w plenerowej drodze krzyżowej, która rozpocznie się o godz. 19.00 przy kapliczce św. Stanisława na osiedlu Żądłówka (Zagródce). Prośba o zabranie ze sobą lampionów lub świec.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. jutro 18 marca o godz. 18.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy

Serdecznie dziękujmy parafianom za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii. Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom 

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Gocołki i Pyrze za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli: Czarnoty i Kulówka

Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom osiedla Bartoszki za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg Zapłać.

Ekstremalna Droga Krzyżowa, pod hasłem „Musicie od siebie wymagać”, wyruszy z Kasinki Małej w dniu 22.03.2024 r. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 17.00 w naszym kościele, po której uczestnicy wyruszą indywidualnie lub w małych grupach na jedną z dwóch tras.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.

411626
Dzisiaj: 47
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,435