Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Różom Różańcowym, dzieciom i młodzieży za modlitwę i czuwanie podczas całego Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, scholii, Panom Kościelnemu i Organiście, katechetom, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, przygotowującym Grób, orkiestrze i wszystkim asystom za uświetnienie Rezurekcji.

Dziś jeszcze Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00

Od przyszłej niedzieli Msze święte według porządku letniego o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 16.00. W dni powszednie (środa, piątek i sobota) o godz. 18.00

W środę – o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Jest to pierwszy piątek miesiąca. Będzie okazja do spowiedzi od 17.00, ale chyba wszyscy byli do spowiedzi na święta

W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.00

Przyszła Niedziela – będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ze względu na Wielki Tydzień będziemy obchodzili 9 kwietnie, wtedy też będziemy podejmować duchową adopcję dziecka poczętego. Druczki do podjęcia tego dzieła można odebrać w zakrystii. Więcej szczegółów w przyszłą niedzielę

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Gawrony, Krupy, Dyzmy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Górnie i Kalety

Dziękujemy za dary na stół wielkanocny

Informacje duszpasterskie kończymy życzeniami: Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.

399651
Dzisiaj: 36
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,809