1. Dzisiaj o godz. 11.00 Dożynki, dziękczynienie za plony i wszelkie dobro otrzymane od Pana Boga. Mieszkańcy osiedla Szczypki, przygotowali dzisiejsze uroczystości, za co im dziękujemy. Po Mszy świętej krótki program na placu przed plebanią

2. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii nowego Księdza Diakona Grzegorza Liput. Otoczmy go naszą modlitwą. Księdzu Diakonowi życzymy, aby w naszej wspólnocie dobrze przygotował się do święceń kapłańskich

3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00

4. W tym tygodniu rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny.
Zespół Placówek Oświatowych: 1.09 (czwartek) o godz. 9.00 Msza św. w kościele. Po Mszy św. dalsza część w Sali gimnastycznej szkoły, następnie spotkanie z wychowawcami. Prosimy rodziców, aby każde dziecko zabrało ze sobą obuwie zastępcze.
Szkoła Podstawowa nr 2 Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września (czwartek) o godz. 8.00 Mszą świętą na Sali gimnastycznej o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców.
Szkoła Podstawowa nr 3 – Msza św. o godz. 9.00.

5. W I piątek miesiąca Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.00, po południu od godz. 16.00 (Na Zagródcu spowiedź we czwartek o godz. 16.00)

6. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i nabożeństwo pierwszosobotnie

7. Ministrantów, lektorów i kandydatów zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 9.00

8. Rozpoczęcie roku formacyjnego dla OAZY Młodzieżowej w najbliższy piątek. Najpierw Msza św. o godz. 18.00, a potem spotkanie w salce. Serdecznie zapraszamy młodzież od klasy siódmej i ze szkół śrdnich do naszej wspólnoty

9. Pierwsze po wakacjach spotkanie Oazy Dzieci Bożych odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy na spotkania dzieci klas I – VI szkoły podstawowej

10. W pierwszy czwartek miesiąc Godzina Święta w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 19.00. Zapraszamy bardzo serdecznie

11. Dziękujemy przygotowującym Dożynki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Reszta Zadworza

12. Pogrzeb ś.p. + Jana Dziadkowca będzie jutro w poniedziałek o godz. 14.00. O 13.30 Różaniec

393248
Dzisiaj: 131
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,247