1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Będziemy je śpiewać podczas liturgii. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.

2. Dziś o godz. 15.30 Nieszpory a o 16.00 Msza święta

3. Dziś po obiedzie niektóre nasze domy odwiedzą Kolędnicy Misyjni. Są to dzieci naszej parafii, które pamiętają o swoich rówieśnikach w krajach misyjnych, chcą ich wspomóc duchowo i materialnie. Dziękujemy tym dzieciom i ich opiekunom

4. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Szczypki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Widzisze

5. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. W tym tygodniu chcemy odwiedzić następujące rodziny:
Poniedziałek – Kalety, Górnie, Krupy, Gawrony
Wtorek - Dyzmy, Miasto
Środa - Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Niedośpiały, Kotarby,
Chowańce
Czwartek - Kulówka, Brzegi
Piątek - Łęg, Młyn, Siekacze, Pod Groblą
Sobota - Łopuszne, Lachy

Przekazujemy wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne rocznice najserdeczniejsze życzenia.

393248
Dzisiaj: 131
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,247