O godz. 12.00 Rocznica I Komunii świętej, o godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe i o 16.00 Msza św.

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 i bezpośrednio po nim Msza św.  w niedziele nabożeństwo o godz. 15.30

W środę o godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MBNP następnie  Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o 17.30 nabożeństwo majowe i Msza św. wspólna za zmarłych

W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne „dni krzyżowe”). Zapraszamy na modlitwę, bo trzeba nam prosić Pana o dobre urodzaje, o zachowanie od klęsk żywiołowych. W tych dniach odprawimy procesję wokół kościoła o 6.15 rano, a następnie Msza święta

We czwartek rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie o godz. 18.00. Nabożeństwo przygotowują mieszkańcy z Zagródca.  Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich.

Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania i rodzicom dzieci obchodzących rocznicę pierwszej Komunii świętej za ofiarę na sprzątanie kościoła (sprzątanie było dwa razy). Dziękujemy też za „dar ołtarza” na budowę kaplicy. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle 

W tym tygodniu patronuje nam:
– w piątek 14 maja – św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: ś.p. + Maria Batko i ś.p. + Jan Zięba  Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie

411625
Dzisiaj: 46
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,434