1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. Po południu o 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta

3. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Dziękujemy my kapłani, pan Kościelny, służba liturgiczna. Dziękujemy za ofiary dla p. Organisty. Odwiedziliśmy wszystkie rodziny, które otworzyły drzwi swoich domów.

4. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych.

5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kasince Małej wraz z Gronem Pedagogicznym, Uczniami i Rodzicami zaprasza społeczność Kasinki Małej na wspólne kolędowanie w przyszłą niedzielę 26 stycznia od godziny 14.00. W programie Jasełka w wykonaniu uczniów klasy II, występ chóru szkolnego, grupy kolędniczej oraz koncert kolęd w wykonaniu orkiestry „Echo Gór” z Kasinki Małej

6. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek o 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msz św. wspólna za zmarłych

7. Rodzice z parafii Wiśniowa proszą o wsparcie dla 13-letniej córki Klaudii, która rok temu w USA przeszła operację bioder, kolana i jednej stopy. Aby mogła chodzić, potrzebna jest operacja drugiej stopy i kolana. Będzie ona wykonana w Warszawie przez lekarza ze Stanów Zjednoczonych. Koszt tej operacji wyceniono na 140 tysięcy złotych. Bez pomocy ludzi dobrego serca rodzice nie są w stanie zorganizować takiej kwoty. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych można będzie złożyć ofiarę na ten cel.

8. Także w przyszłą niedzielę Zespół Regionalny „Powicher” z Rdzawki na Mszach świętych o godz. 10.00 i 11.30 swoim śpiewem kolęd uwielbi razem z nami Pana

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Snoza, Dziergonie, Kafle za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Reszta Zadworza

10. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878